WARSZTATY ZIELARSKIE

W ramach realizacji projektu PSZCZOŁY KOCHAMY I O NIE DBAMY! zabraliśmy Panie z Klub Współczesnych Kobiet w Kołodziążu do Siedliska La La LAS na warsztaty zielarskie.

Na załączonym zdjęciu widzimy grupę kobiet, które stoją wokół stołu i przygotowują mieszanki ziołowe. Na stole Widzimy zioła, sole i wiele innych produktów ziołowych.

W ramach realizacji projektu PSZCZOŁY KOCHAMY I O NIE DBAMY! zabraliśmy Panie z Klub Współczesnych Kobiet w Kołodziążu do Siedliska La La LAS – szkolenia,siedlisko zielarskie .

W Siedlisku Panie mogły skorzystać z Warsztatów o tematyce zielarskiej.

Podczas warsztatów uczestniczki wybrały się na krótki spacer, by zebrać jak najwięcej roślin z których następnie zrobiły zielnik.

Pani Agata właścicielka siedliska przybliżyła Uczestnikom dobroczynne właściwości ziół wprowadziła w tematykę ziołolecznictwa, opowiedziała o naturalnych metodach uprawy z troską o owady zapalające.

Uczestnicy zdobyli cenną wiedzę, która zapewne zostanie dobrze spożytkowana

P.S. Musimy pochwalić Panią Jadzi , która perfekcyjnie rozpoznaje wszelkie byliny dziko rosnące

Warsztaty zielarskie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Na załączonych zdjęciach widzimy uczestników warsztatów, same Panie oraz dwoje dzieci, małych pomocników fundacji, Uczestnicy zbierają rośliny, wykonują zielnik, przyprawy do spożycia oraz wspólnie się integrują.

Skip to content