FaniMani

Zwykłe zakupy – niezwykła pomoc! 

Jeżeli robisz zakupy w Internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać.

Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1500 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

  1. Zarejestruj się w FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku https://fanimani.pl/zaproszenie/81879/b53a977c98db423584447dfc678c158a/ i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5zł.

  1. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie “Przypominajka FaniMani” do przeglądarki

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem!
Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!

  1. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1500 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę!
W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

NIE MUSISZ LOGOWAĆ SIĘ ZA KAŻDYM RAZEM DO FANIMANI JEŻELI MASZ PRZYPOMINAJKĘ!

Dziękujemy, że jesteś z nami!

OBEJRZYJ FILMIK I SPRAWDŹ, JAKIE TO PROSTE! 🙂

Skip to content