Warsztaty mydlarskie dla KGW – Teodorów, Stare i Nowe Opole

6 listopada przeprowadziliśmy warsztaty mydlarskie w dwóch miejscach: dla członkiń Koła Gospodyń Wiejskich w Teodorowie oraz dla Koła Gospodyń Wiejskich w Starym i Nowym Opolu. Z zajęć skorzystały małe i duże gospodynie. Spędziłyśmy ten czas razem, radośnie, kolorowo i pachnąco!
Uczestniczki warsztatów mydlarskich z optymizmem zabrały się za tworzenie swoich mydełek, dobierały kształt, kolor i dodatki.
Podczas warsztatów uczestnicy wykonali kolorowe i pachnące mydełka, usprawnili oraz poprawili sprawność manualną, rozwinęli aktywność twórczą, udoskonalili i rozwinęli zainteresowania plastyczne, uwrażliwili na sztukę oraz zmotywowali do estetycznego i starannego wykonania zadania.
Zapakowane ozdobnie mydełka zabrały do swoich domów.
Warsztaty mydlarskie zrealizowaliśmy w ramach działalności statutowej odpłatnej. Jeśli chcesz zorganizować w swojej grupie docelowej warsztaty, zapraszamy do kontaktu!  Specjalnie dla Ciebie stworzymy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zasobów. Każde spotkanie jest miłą integracją, nawiązaniem bliższej relacji międzyludzkiej, odskocznią od życia codziennego.
Skip to content