Zbieramy na GŁOŚNIK

Do realizacji projektów oraz zaplanowanych działań w plenerze potrzebny jest odpowiedni sprzęt nagłaśniający, którego nam obecnie brakuje!

Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w uzbieraniu funduszy na zakup głośnika akumulatorowego JBL PARTYBOX 310 wraz z akcesoriami, który posłuży nam do dalszego prowadzenia działań dla lokalnej społeczności.

To dla Was chcemy nadal realizować działania statutowe związane ze wsparciem, integracją i rozwojem lokalnej społeczności poprzez organizację warsztatów, wydarzeń kulturalnych, akcji charytatywnych oraz promowanie aktywności sportowej na terenie subregionu siedleckiego.

 

Warsztaty taneczne w Grali Dąbrowiźnie

 

Nieważne czy już się znamy, czy dopiero się poznamy!

Ważne, że zechcesz wesprzeć naszą zbiórkę na głośnik akumulatorowy wraz z akcesoriami do prowadzenia plenerowych zajęć i  wydarzeń „w terenie”.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/m6cavh

 

Obchody dnia kobiet z nieformalną grupą Morsy Siedlce

 

Do tej pory użyczaliśmy głośnik od zaprzyjaźnionych i działających z nami instruktorów.

Głośniki, które posiadają instruktorzy często są niewystarczające i nieodpowiednie do prowadzonych przez nas działań ze względu za słabą moc i czas pracy akumulatora (w plenerze zazwyczaj nie mamy dostępu do prądu! )

 

Maraton Zumba Fitness podczas Pikniku w Kołodziążu

 

Do organizacji i obsługi tego typu projektów oraz dalszych zaplanowanych działań potrzebny jest odpowiedni sprzęt nagłośniający, którego nam obecnie brakuje!

TO JAK MOŻEMY LICZYĆ NA TWOJĄ POMOC?

Skip to content