Noworoczno-Walentynkowy Bieg Charytatywny GBSB

Zapraszamy serdecznie do udziału w IV Noworoczno-Walentynkowym Charytatywnym Marszobiegu Grupy Biegaczy SKÓRZEC BIEGA, z którego cały dochód zostanie przekazany na zakup mobilnego USG dla podopiecznych Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci.

Podopieczni Siedleckiego Hospicjum nie mogą czekać – badania zrobione w odpowiednim czasie ratują ich życie!

Sprzęt potrzebny jest do przeprowadzenia badań diagnostycznych w warunkach domowych.

Wszyscy wiemy, jak ciężko teraz z opieką zdrowotną, a jeszcze trudniej – z diagnostyką.

Badania są przekładane na późniejsze terminy, oddziały zamykane. Co więcej, dzieciaczki te często mają bardzo osłabioną odporność, co powoduje, że każdy wyjazd do szpitala jest dla nich lękiem i stanowi zagrożenie. Dodatkowo, większość z nich porusza się na wózku lub leży, co powoduje dodatkowe trudności z transportem. Mobilne USG może zdecydowanie podnieść komfort życia tych dzieci! Jednak koszty zakupu urządzenia są wysokie – jedna głowica kosztuje ponad 20 tysięcy złotych. Do zapewnienia pełnej diagnostyki potrzebne są trzy głowice USG, co daje kwotę 65 tysięcy złotych. Na ten moment kwota jest poza zasięgiem Hospicjum, ale w Grupie siła.

W tym roku zapraszamy Was po raz kolejny do Nowej Dąbrówki. Przygotowaliśmy dla Was dwie trasy: 7 i 12 km oraz z okazji walentynek kategorię małżeństw. Całość odbędzie się w zasadach reżimu sanitarnego, bez udziału publiczności oraz bez biegów dziecięcych. Szczegółowe informacje w regulaminie wydarzenia: https://m.facebook.com/events/874125293402811?view=permalink&id=874281820053825

Zapisy i informacje pod numerem: 602-505-560

Przyłącz się do marszobiegu! Pobiegnij, wesprzyj i wygraj nagrody! Wpłata charytatywna za udział w biegu: 30,00 zł.

Skarbonka do wpłat online: https://zrzutka.pl/zg58gh/s/marszobiegdlahospicjum

Do zobaczenia na trasie!

Organizatorzy:
Grupa Biegaczy SKÓRZEC BIEGA
Fundacja Le Natiga
Fundacja Siedleckie Domowe Hospicjum Dla Dzieci

Skip to content