Dziś miałam przyjemność poprowadzić twórcze warsztaty z mchu chrobotka w Toczyskach, mojej rodzinnej miejscowości 
, która zawsze będzie miała szczególne miejsce w moim sercu
.
Praca z przedszkolakami to dla mnie ogromne wyzwanie, ale jednocześnie czysta przyjemność! Ich energia, pomysłowość i entuzjazm sprawiają, że każde zajęcia są wyjątkowe
. Choć dziś przydarzyła mi się mała wpadka, bo poparzyłam palce klejem (niestety, moja nieuwaga), to i tak zajęcia były pełne radości i śmiechu 
Dodatkowo, fakt że mogłam wrócić do miejsca, które dobrze znam czyli przedszkola i szkoły, w których sama kiedyś się uczyłam sprawił, że te warsztaty miały dla mnie szczególną wartość emocjonalną 
Uwielbiam wracać do Toczysk
, dzielić się swoją pasją i twórczością z najmłodszymi. To był naprawdę niezapomniany dzień!















