W Krainie Bajek – Charytatywna Gra Miejska na Dzień Dziecka!

Tęsknicie za atrakcjami na świeżym powietrzu? Mamy dobrą nowinę! 30 maja w godzinach 14:00-18:00 Park Miejski Aleksandria oraz tereny zielone przy Amfiteatrze przejmują postacie z bajek! Fundacja Le Natiga oraz Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci zaprasza na Charytatywną Grę Miejską „W Krainie Bajek”, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup mobilnego USG dla dzieci będących podopiecznymi hospicjum.

 

Gra Miejska rozpocznie się o godzinie 14:00 przy Amfiteatrze i będzie polegała na odnalezieniu postaci z bajek, które znajdować się będą w różnych częściach Parku, odpowiedzi na zadane przez nie pytania i zagadki oraz odgadnięciu głównego hasła. Spotkamy m.in. bohaterów „Psiego Patrolu”: Chase’a i Marshalla, księżniczkę Elzę i Olafa z „Krainy Lodu”, Myszkę Miki oraz Pocahontas. Każdy uczestnik otrzyma kartę gry, gdzie będzie zbierał naklejki będące potwierdzeniem wykonania zadania.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci, m. in. pokaz baniek mydlanych, możliwość zrobienia zdjęć z różnymi postaciami z bajek w fotobudce, kiermasz ciast i pluszaków, słodycze, dmuchane zjeżdżalnie, zwiedzanie wozu strażackiego, animacje taneczne, Zumba Kids i wiele, wiele innych! Niezapomniane emocje gwarantowane.

– Będzie świetna zabawa dla całej Rodziny. Zadania są dobrane tak, żeby dzieci w wieku od 5 lat mogły je rozwiązać same lub przy pomocy bliskich. – mówi Katarzyna Bogusz z Fundacji Le Natiga. – Po ukończeniu przez każdą drużynę trasy odbędzie się wręczenie nagród za udział w Grze. Większość atrakcji dla Dzieci będzie dostępnych już od godziny 14:00, fotobudka, Zumba Kids i animacje taneczne od godz. 16:00.

– Zachęcamy do wcześniejszych zapisów ze względu na ograniczoną liczbę nagród – mówi Organizator. – Dla zapisanych Uczestników przewidziano wspaniałe nagrody. Aby wziąć udział należy zgłosić się do Katarzyny Bogusz (mail: katarzyna.bogusz@lenatiga.pl, tel.: 531-039-213), zapisać się oraz wpłacić cegiełkę 15 zł od Rodziny na zakup mobilnego USG na specjalnie utworzoną w tym celu skarbonkę: https://zrzutka.pl/zg58gh/s/wkrainiebajek.
W dniu wydarzenia cegiełkę będzie można zakupić po 20 zł od Rodziny wpłacając do puszki lub dokonując wpłaty przez terminal.

Lubicie wyzwania? A może wolicie zagadki? Chcecie spędzić dobry czas razem ze swoją Rodziną i przy okazji zrobić coś dobrego? To będzie popołudnie jak z bajki. Przybywajcie!

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2mCCaHR7T

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/zg58gh/s/wkrainiebajek

Skip to content