Siedleckie Lato z Zumbą

W ramach projektu dofinansowanego z budżetu Miasta Siedlce, realizowaliśmy bezpłatne otwarte zajęcia Zumba Fitness® prowadzone nad Zalewem Siedleckim. Zajęcia spotkały się dużym zainteresowaniem mieszkańców Siedlec i okolic.

ZUMBA FITNESS® – AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA I ZABAWA W JEDNYM!

Letnie zajęcia ZUMBA FITNESS®, poprowadzone przez licencjonowanego instruktora nad zalewem, dały uczestnikom zabawę, ale nie tylko.

Tańcząc i jednocześnie wykonując ćwiczenia ZUMBA FITNESS w rytmach latynoskiej muzyki, można było poprawić kondycję i wytrzymałość organizmu.

CO TO ZA PROJEKT?

Projekt zakładał cykliczne imprezy sportowe i rekreacyjne ZUMBA FITNESS®, które miały za zadanie zachęcić Uczestników projektu do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Miał też zapoznać mieszkańców Siedlec z formą aktywności fizycznej, jaką jest program Zumba Fitness®.

CO TO DAŁO?

Uczestnicy podczas zajęć ZUMBA FITNESS przełamywali wewnętrzne opory i stawali się śmielsi i pewniejsi siebie. Radosne uła uła! z czego tak znana jest Zumba, wybrzmiewało na Sali z wielu gardeł.

W projekcie brali udział zarówno stali bywalcy zajęć, jak również osoby, który pierwszy raz miały styczność z Zumbą. Każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie.

Dziękujemy wszystkim Zumbowiczom za udział W PROJEKCIE

Skip to content