SENIOR AKADEMIA TALENTÓW – realizacja

Głównym celem projektu, była poprawa jakości życia seniorów, ich aktywizacja społeczna, integracja i organizacja czasu wolnego. 

Podczas realizacja zadania publicznego Seniorzy z terenu Gminy Suchożebry, wzięli udział w kreatywnych warsztatach rękodzielniczych.

Głównym celem projektu SENIOR AKADEMIA TALENTÓW była poprawa jakości życia seniorów, ich aktywizacja społeczna, integracja i organizacja czasu wolnego.

Zrealizowano 3 warsztaty tj.:

WARSZTAT POURING ACRYLIC  podczas, którego Seniorki tworzyły obrazy abstrakcyjne metodą Pouring Acrylic. Technika pouringu to sposób tworzenia obrazów poprzez rozlewanie farb na podobrazie lub inne podłoże. Warsztaty te to zaproszenie do doświadczenia momentu niepewności co wyjdzie, ciekawości, jak u dziecka do tego, jaki obraz wyłoni się z mieszaniny kolorów.  Warsztaty poprowadziła Artyka Pracownia Artystyczna Agata Krasuska

WARSZTAT MECH CHROBOTEK podczas spotkania, było kolorowo od barw jesieni, a to za sprawą tworzenia obrazów z Mchu Chrobotka które były wykonane według własnego gustu.

WARSZTAT FLORYSTYCZNY podczas spotkania uczestnicy zrobili kompozycje nagrobne, w których dominowały brązy i czerwienie,

 

Zadanie publiczne pod nazwą SENIOR AKADEMIA TALENTÓW dofinansowane ze środków budżetu gminy Suchożebry
Skip to content