REMONT ŁAZIENKI DLA OSÓB BEZDOMNYCH W SIEDLCACH

Fajnie, że tu jesteś! Będziemy robić remont łazienki dla 27 osób bezdomnych i potrzebujemy Twojej pomocy! DOŁĄCZ DO GRONA DARCZYŃCÓW - DOKONAJ WPŁATY NA REMONT ŁAZIENKI!

STARTUJEMY: https://zrzutka.pl/r4u6yb

Poznaliśmy ostatnio Pana BogdanaPana Mirka i pozostałych 25 bezdomnych przebywających w Mieszkaniach Wspieranych w Siedlcach. Usłyszeliśmy o życiowych zakrętach i bolesnych wydarzeniach, które generują bezdomność. Wypiliśmy kilka mocnych kaw z p. Krzyśkiem – perkusistą i z p. Darkiem, który był malarzem. Te spotkania dały nam dużo do myślenia i zmotywowały do działania! Widzieliśmy warunki w jakich dziś żyją i nie możemy pozostać wobec tego obojętni!

Zaczynamy od łazienki, bo wygląda fatalnie… Do dyspozycji 27 osób jest jeden stary prysznic, zużyta wanna, 3 okropne umywalki i 6 toalet, na które nie mamy adekwatnych przymiotników. W łazience na ścianach i podłodze brakuje okładzin. Pomieszczenia są zagrzybione. Instalacja elektryczna i hydrauliczna jest w opłakanym stanie. Brak normalnej łazienki mocno pogłębia ich wykluczenie społeczne. Codzienne mycie, golenie, pranie w obecnych warunkach jest wyczynem, na który porywają się nieliczni. Łazienka odstrasza wyglądem i zapachem.

g744c46c9d04d7d8.jpeg
k7db4840cf194612.jpeg
tad205548afc0089.jpeg
b39b4e9af41cc136.jpeg

Twoja pomoc sprawi, że powstanie #poGODNAłazienka dla osób bezdomnych. Dzięki zebranym funduszom:

  • zostanie wymieniona instalacja elektryczna oraz hydrauliczna,
  • na ścianach i podłodze pojawią się nowe płytki,
  • powstaną 4 nowe toalety wraz z osprzętem,
  • zamontujemy nowe drzwi,
  • powstaną 3 nowe prysznice (w tym jeden dla osób z niepełnosprawnością),
  • przygotujemy miejsce na pralnię i podłączymy niezbędny sprzęt,
  • zamontujemy meble łazienkowe, duże lustro i oświetlenie,
  • Pan Stefan będzie miał nareszcie miejsce na szczoteczkę do zębów a Pan Henryk zrobi pranie w automacie.

Nadchodzi zima i liczba osób korzystających z Mieszkań Wspieranych szybko wzrośnie. Nie możemy odkładać realizacji remontu łazienki na później. To właśnie TY możesz sprawić, że 27 osób bezdomnych będzie mogło korzystać z normalnej łazienki! Zostań twórcą godnych warunków życia! Wesprzyj remont łazienki i sfinalizuj wpłatę.

Pamiętaj:)

CZYSTE CIAŁO – WOLNA GŁOWA! Pomóż zacząć żyć od nowa.

Kampanię #poGODNAłazienka prowadzi Fundacja LE Natiga przy współpracy partnerskiej z Caritas Diecezji Siedleckiej. Szczegółowych informacji dot. zbiórki udziela Agata Krasuska tel.: 537377775.

 

Skip to content