Warsztaty scrapbookingu

Zobacz, jak przy użyciu odpowiednich elementów wykonać przestrzenne arcydzieła!
Grupa do 15 osób

Czas trwania 3 godz.

Scrapbooking to uwiecznianie wspomnień i pięknych chwil w formie obrazu. Technika ozdabiania kartek okolicznościowych, pudełek, albumów ze zdjęciami, notesów i innych przedmiotów użytkowych za pomocą kolorowych papierów, wzorów, stempli, gotowych kształtów i szablonów, tasiemek, koronek, gazet, guzików i wielu innych materiałów.

Co zyskasz? Zapoznasz się z zasadami kompozycji, sposobami mocowania, klejenia czy też możliwościami użycia różnorodnych materiałów dekoracyjnych i pomysłów na ich wykorzystanie. Uwolnisz kreatywność i rozwiniesz wyobraźnię, udoskonalisz umiejętności rękodzielnicze, poznasz świat niesamowitych technik tworzenia i ozdabiania.

Program zajęć:
1. Zapoznanie z możliwościami zastosowania scrapbookingu
2. Zapoznanie z narzędziami i materiałami (papiery, dziurkacze, wykrojniki, stemple itp.)
3. Dobór materiałów i stworzenie projektu
4. Wykonanie pracy
5. Samodzielne wykonanie zdobień i dodatków

Warsztaty prowadzi Animatorka Kasia Przygoda-Burek, artystyczna dusza, kobieta o niezwykle bogatym wnętrzu. W wolnym czasie zajmuje się szeroko pojętym rękodziełem: rysuje, maluje, szyje lalki i scrappuje, czyli czaruje z papieru. Lubi dzielić się wiedzą i pasją do tworzenia.

Zajęcia dla grup zorganizowanych, m.in. kół gospodyń wiejskich, klubów seniora, domów kultury, świetlic itp.

Warsztaty wyceniamy indywidualnie. Zapewniamy wszelkie materiały, a wykonane prace stają się własnością uczestnika warsztatów.

Zapraszamy do kontaktu: 531-039-213, e-mail: fundacja@lenatiga.pl

Warsztaty w Mokobodach idą święta
Skip to content