Warsztaty acrylic Pouring

Odpręż się, wyzwól ekspresję i poczuj radość tworzenia! Z nami stworzysz abstrakcyjne, bajecznie kolorowe dzieło.
Grupa do 10 osób
Czas trwania 3 godz.

Warsztaty są idealną szansą na kształtowanie postaw twórczych, ekspresji, doskonalenia umiejętności przekazywania swoich emocji i myśli. Uczestnicy tworzą abstrakcyjne obrazy metodą acrylic pouring. Technika pouringu to sposób tworzenia obrazów poprzez rozlewanie farb na podobrazie lub inne podłoże. Farba uzyskuje płynność dzięki połączeniu ze specjalnym medium (pouring medium). Medium wpływa na gęstość farby, jednak nie zmienia jej koloru, nasycenia, czy właściwości kryjących – farba nie staje się transparentna (jak np. po połączeniu z wodą), ale jest bardziej plastyczna.
Zajęcia są zaproszeniem do doświadczenia niepewności, co wyjdzie, gdy wlewa się farby do kubka i wylewa na podobrazie. To niesamowite doświadczenie odkrywania, jaki obraz wyłoni się z mieszaniny kolorów. Cały ten proces jest żywy, płynący, absolutnie wciągający w „tu i teraz”. Uczy cieszyć się momentem tworzenia. Aktywuje twórczość, ustawia w perspektywie, w której budzi się ciekawość, kreatywność oraz zabawa.

Uczestnikom warsztatów zapewniamy niezbędne materiały: farby, preparaty, podobrazia etc.
Po zakończeniu zajęć zabiorą ze sobą wszystkie swoje prace.

Uwaga! Każdy Uczestnik zajęć będzie pracował w rękawiczkach jednorazowych. Ważne, aby żaden z Uczestników nie miał uczulenia na lateks oraz składniki farb akrylowych, kleju PVA i oleju silikonowego.

Skip to content