fbpx

Oferta współpracy – warsztaty scrapbookingowe

Oto kolejna propozycja dla klubów seniora, gminnych ośrodków kultury, świetlic, kół gospodyń wiejskich i in. Potrzebujecie atrakcyjnych zajęć, które pobudzą wyobraźnię waszych Uczestników? Zapraszamy do współpracy!

Wysyłanie kartek z życzeniami świątecznymi jest piękną, choć coraz rzadziej spotykaną tradycją. Wyjątkową pamiątką będą kartki bożonarodzeniowe wykonane własnoręcznie.
Warsztaty scrapbookingowe to sztuka ręcznego tworzenia i dekorowania. Nazwa pochodzi od angielskiego „scrapbook”, oznaczającego album (ozdabianie drobnymi elementami dekoracyjnymi albumów i pamiątek rodzinnych). Natomiast sam wyraz scrap oznacza skrawek. Kunszt ten rozprzestrzenił się w wielu dziedzinach dekoratorskich.
Scrapbooking to zamiłowanie do wspomnień i chęć zatrzymania pięknych chwil i uwiecznienia tych momentów w formie kartki, obrazu, albumu. Uczestnicy naszych warsztatów nauczą się, jak przy użyciu odpowiednich elementów wykonać samodzielnie przestrzenne arcydzieła, ozdobią kartki za pomocą wzorów, stempli kolorowych papierów, szablonów, tasiemek, guzików, gotowych kształtów i wielu innych. Scrapbooking to hobby dla każdego, jednak wymaga nie lada cierpliwości! Zajęcia uwalniają kreatywność i rozwijają wyobraźnię Uczestników, pozwalają udoskonalić umiejętności rękodzielnicze, oraz otwierają przed nimi świat niesamowitych technik tworzenia i ozdabiania.

Zapewniamy produkty, doświadczoną kadrę oraz świetną zabawę!!
Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Warsztaty scrapbooking