NOWOROCZNO – WALENTYNKOWY CHARYTATYWNY MARSZOBIEG GBSB – podsumowanie

Przyszedł czas na podsumowanie Noworoczno-Walentynkowego Charytatywnego Biegu GBSB i oczywiście podziękowania! Dzięki wysiłkowi i wsparciu wielu osób przy organizacji wydarzenia, a przede wszystkim hojnym sercom Uczestników udało się zebrać imponującą sumę! Przekazaliście 9 243,93 zł na zakup mobilnego USG dla dzieci będących pod opieką Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci!

Nadal jesteśmy pod wielkim wrażeniem! 🤩Pogoda nas nie rozpieszczała, ale wsparcie miłośników i zapaleńców sportowych, a także uczestników ukierunkowanych na pomaganie złączyło 130 osób! (oczywiście z zachowaniem wszystkich obostrzeń epidemiologicznych). W Marszobiegu wzięli udział mali i duzi, wytrawni zawodnicy i amatorzy! Wszyscy ukończyli bieg szczęśliwie i co najważniejsze – w jednym kawałku. Pokonali lody i śniegi, wiatr i mróz, aby truchtem lub sprintem wesprzeć zakup mobilnego USG. To było nie lada wyzwanie! Byliście dzielni!

Specjalne i serdeczne podziękowania kierujemy do wspaniałego człowieka, otwartego i skierowanego na potrzeby innych, który swoimi działaniami wspiera wiele akcji charytatywnych i przywraca wiarę w ludzi! Nie trzeba się długo zastanawiać, aby wiedzieć o kim mowa – Tomek Skóra. Człowiek – orkiestra, człowiek o wielkim sercu, znakomity organizator, społecznik, animator. Dziękujemy za pomoc, za wielki wysiłek organizacyjny, za jeszcze większy zapał! Z Tobą i Grupą Biegaczy Skórzec Biega – jest moc! To była ogromna przyjemność móc z Tobą współpracować!

Swoją wdzięczność kierujemy również dla fantastycznego grona sponsorów i partnerów za udostępnienie miejsca na biuro zawodów i ciepły posiłek, za atrakcyjne nagrody, medale i statuetki!

Bardzo dziękujemy, bez Was nie udałoby się zorganizować marszobiegu. Gorące podziękowania przesyłamy dla strażaków z OSP Nowa Dąbrówka za wsparcie organizacyjne i zabezpieczenie biegu, pilnowania porządku, rozpalenie ogniska, przy którym można było się ogrzać i przepyszne kiełbaski szykowane według indywidualnych życzeń. Kto nie spróbował, może obejść się tylko smaczkiem. Podziękowania należą się również dla żon strażaków i wszystkich kobiet, które zadbały o pyszny i regenerujący posiłek dla wszystkich uczestników marszobiegu – Wasze pierogi i bigos jak u mamy były wyborne! Jak to się mówi, przez żołądek do serca! Jeszcze raz dziękujemy wszystkim sponsorom, wolontariuszom i dzielnym uczestnikom! Tworzycie wspaniałą grupę Darczyńców o gorących sercach, dzięki którym rozkwita DOBRO! BRAWA DLA WAS! Do zobaczenia na trasie!

P.S. Zachęcamy do dalszego wspierania kampanii #małysprzętWIELKAPOMOC.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/zg58gh

Skip to content