ZACZYNAMY KAMPANIĘ #małysprzętWIELKAPOMOC

Cieszymy się, że tu zajrzałeś, bo mamy dla Ciebie WAŻNĄ WIADOMOŚĆ !

 

 

 

Teraz TY możesz zapewnić spokój i komfort psychiczny małych podopiecznych domowego hospicjum w Siedlcach 

WSPIERAJĄC zakup mobilnego USG! Dzięki Tobie dzieci mogą uniknąć pobytu w szpitalu, gdzie narażone są na różnego typu infekcje.

Zaoszczędzisz im stresu, bólu i kolejnych łez. 

Czy nie chciałbyś złagodzić ich cierpienia? Podaruj im tak cenny prezent, jakim jest spokój i bezpieczeństwo.

https://zrzutka.pl/zg58gh

b2219fc15820b91f.jpeg

Domowe hospicjum ma pod opieką 12 nieuleczalnie chorych dzieci, których niestety ciągle przybywa. Istotną kwestię stanowi diagnostyka specjalistyczna, która możliwa jest obecnie wyłącznie w warunkach szpitalnych. Każdy wyjazd powoduje stres oraz problemy związane z transportem i pobytem dziecka w szpitalu, gdzie narażone jest na różnego typu infekcje. Ponadto sytuacja epidemiologiczna w Polsce jest niesprzyjająca oraz stanowi duże zagrożenie dla chorych dzieci, które mają osłabiony układ odpornościowy. Ratunkiem są nowe mobilne technologie z branży medycznej tj. innowacyjne mobilne USG posiadające głowice USG z aplikacją mobilną, które można podłączyć bezpośrednio do telefonu lub tabletu. Sprzęt umożliwia przeprowadzenie szeregu specjalistycznych badań w warunkach domowych (tj. badania płuc, układu moczowego, jamy brzusznej, naczyń, tkanek miękkich, stawów, narządów położonych powierzchownie, badanie ECHO i FAST).

Zakup mobilnego USG to nadzieja i rozwiązanie bardzo istotnych problemów nieuleczalnie chorych dzieci, a także ich rodzin.

To nieprawda, że nie ma już nic do zrobienia.

Hospicjum to też życie. Niech liczy się każda chwila.

JUŻ DZIŚ POMÓŻ UŁATWIĆ ŻYCIE DZIECIOM Z DOMOWEGO HOSPICJUM W SIEDLCACH.

 

Skip to content