Lato w mieście z Zumbą

Kochani! Dni stają się coraz krótsze, coraz chłodniej, smutniej... Tak nie może być! Przechodzimy zdecydowanie do działania! Podjęliśmy w Fundacji decyzję: przedłużamy lato! Niech rozgrzeje nas Zumba! Zapraszamy Cię w każdy wtorek i czwartek od godz. 18.30 na pięterko do Cichej Stanicy nad Siedlecki Zalew.

Daj się porwać do zabawy! Rozpoczynamy realizację zadania pt. “Lato w mieście z Zumbą”.

W każdy wtorek i czwartek spotykamy się o 18.30 na pięterku w Cichej Stanicy nad Siedleckim Zalewem aby poszaleć w letnich rytmach. Przez świetną zabawę kształtujemy sylwetkę, dbamy o kondycję i wprawiamy w świetne samopoczucie. Proste kroki, kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają niepowtarzalną atmosferę.

Zajęcia Zumby prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów Zumba Fitness. Pozytywną dawkę energii przekażą Wam: Angelika Ponińska, Marzena Tymińska, Aleksander Piwko, Monika Zwolińska, Gabriele Rosastolato oraz Klaudia Tymińska. ZUMBA FITNESS to aktywność dla Ciebie! Przyjdź na zajęcia i przekonaj się, jak wiele zyskasz!

Uwaga: WSTĘP WOLNY!

Zadanie publiczne realizowane pod nazwą ,,LATO W MIEŚCIE Z ZUMBĄ” dofinansowane ze środków z budżetu państwa w ramach programu Sportowe Wakacje + dofinansowanie 16 000,00 zł całkowita wartość 16 935,00 zł.

Kochani! Dni stają się coraz krótsze, coraz chłodniej, smutniej... Tak nie może być! Przechodzimy zdecydowanie do działania! Podjęliśmy w Fundacji decyzję: przedłużamy lato! Niech rozgrzeje nas Zumba! Zapraszamy Cię  w każdy wtorek i czwartek od godz. 18.30 na pięterko do Cichej Stanicy nad Siedlecki Zalew.
Skip to content