Jednośladem Powstań Śladem

20 czerwca w godzinach 10:00-18:00 na ulicach Siedlec i w okolicach odbędzie się Charytatywna Rowerowa Gra Krajoznawcza Jednośladem Powstań Śladem”. Fundacja Le Natiga oraz Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej „Doktorek” zapraszają na spotkanie z historią zrywów niepodległościowych na naszych terenach. Rowerzyści będą startować i kończyć grę przed Pałacem Ogińskich, gdzie będzie Biuro Zawodów.

 

 

Miłośniku dwóch kółek! Chcesz dowiedzieć się, co wspólnego ma powstanie krakowskie z naszymi terenami? A może wiesz, kogo gościła księżna Ogińska podczas Insurekcji Kościuszkowskiej? Wybierz się w ciekawą przygodę śladem i tropem powstań, poznaj Pantaleona Potockiego i innych bohaterów zrywów niepodległościowych i spotkaj się oko w oko z historią!

Jest to kolejna akcja w ramach kampanii #małysprzętWIELKAPOMOC, w ramach której Fundacja Le Natiga zbiera pieniądze na mobilne USG z trzema głowicami dla podopiecznych Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci – sprzętu bardzo potrzebnego i ratującego życie, zwłaszcza w czasie pandemii. Łączymy przyjemne z pożytecznym!

Koszt udziału to cegiełka w wysokości 30 zł. Z uwagi na charytatywny charakter wydarzenia mile widziane większe kwoty.

Uwaga! Dla Uczestników którzy zarejestrują się i opłacą swój udział do 17 czerwca, partner wydarzenia, sklep rowerowy „3 bieg” przygotował nie lada gratkę: darmowy przegląd roweru w sobotę przed grą, 19 czerwca w godz. 10-14. Zakres przeglądu to: regulacja przerzutek, regulacja hamulców i sterów, kontrola stanu ogumienia, kontrola stanu napędu, smarowanie napędu. Sezon w pełni, szkoda nie skorzystać!

Reasumując:

Start/meta: plac przed Pałacem Ogińskich, zaczynamy od godz. 10:00. Ostatni Uczestnicy startują o 15:00. Jeśli ktoś zboczy z trasy – w dniu wydarzenia czynny będzie „telefon do Przyjaciela”: 669-545-172 (Radek).

Zaciekawiony?

– Dołącz do wydarzenia na Facebooku i obserwuj, aby być na bieżąco: https://fb.me/e/2fGSX8Eb7

– Zaproś znajomych miłośników rowerowych wycieczek.

– Zapisz się u Kasi Bogusz, mailowo: katarzyna.bogusz@lenatiga.pl lub telefonicznie pod numerem 531-039-213.

– Wpłać cegiełkę, minimum 30 zł, na skarbonkę: https://zrzutka.pl/zg58gh/s/GraRowerowa lub bezpośrednio na konto Fundacji Le Natiga: BNP Paribas Bank Polska S.A. 70 1600 1462 1893 0861 3000 0005 tytułem GRA ROWEROWA.

– Zapoznaj się również z regulaminem wydarzenia: https://tiny.pl/r3jtk

I już!

W razie pytań, skontaktuj się: katarzyna.bogusz@lenatiga.pl, tel: 531-039-213.

Liczba miejsc ograniczona. Jeśli nie wyczerpiemy puli biletów – można będzie zapisać się
w dniu wydarzenia i dokonać wpłaty do skarbonki lub przez terminal płatniczy.

Do zobaczenia na trasie!

 

Skip to content